Вітаміни групи В — сталеві нерви і красива зовнішність

Вітаміни групи В - сталеві нерви і красива зовнішність

Вітаміни групи В — сталеві нерви і красива зовнішність

Вітаміни B — це група вітамінів , які відіграють найважливішу роль в метаболічних процесах , що відбуваються в клітинах нашого організму. У вітаміну групи В відносять : тіамін (В1) , рибофлавін (В2) , нікотинову кислоту ( В3) , пантотенову кислоту ( В5 ) , піридоксин ( В6 ) , біотин ( В7 ) , фолієву кислоту ( В9 ) і ціанокобаламін ( В12 ) . Косметологи і дієтологи вважають ці вітаміни вітамінами краси. У кожного елемента вітамінів групи B є своє призначення , але всі вони в комплексі забезпечують здоров’я нервової та імунної системи , регулюють енергетичний обмін в кожній клітині організму , впливають на обмін речовин , важливі для зору і просто життєво необхідні для підтримки здорового стану нігтів , волосся і шкіри.

Вітаміни групи В потрібно вживати в їжу щодня , їх не можна накопичити про запас. Достатній вміст в організмі вітамінів групи В — це здорові нерви , ясний розум , міцний сон , гарний настрій , гарне волосся , нігті і шкіра.
Що ж до косметичних засобів , то вітаміни В , які входять до їх складу нормалізують роботу обмінних процесів в епідермісі , усувають наслідки старіння шкіри , викликаного засмагою , розгладжують і підтягують шкіру , покращують її і зволожують , надають антивіковий ефект , покращують колір обличчя , зволожують шкіру , роблять її більш пружною і еластичною. Вітаміни , що належать до групи В , мають протизапальну дію , позбавляють від прищів. Вітаміни групи В сприяють зміцненню нігтів. Вважають , що дані вітаміни підвищують густину волосся , сприяють їх зростанню і зміцненню . Тому , користуючись косметикою для волосся з вітамінами групи В , Ви можете поліпшити стан свіх волосся , а вживання вітамінів В у всередину Вам дозволить зміцнити нервову систему , бути більш врівноваженими і менш схильними до стресів .

Косметичні засоби до складу яких входять вітаміни групи В мають приємну легку текстуру.
Про недостачу вітамінів групи B в організмі ви зрозумієте , коли буде спостерігатися поява червоних шелушащихся плям на обличчі , волосся і нігті стануть ламкими. Нервозність , депресія невралгії , головні болі — ознаки нестачі вітамінів цієї групи в організмі.

Comments are closed.